طرح شقایق

محصول جدید

طرح شقایق - 700 شانه 10 رنگ

صددرصد اکریلیک هیت ست شده

بسیار زیبا و ریز بافت

ضد حساسیت 

دارای نشان کیفیت و استاندارد ملی

جزئیات بیشتر

تولیدکننده محصول : شرکت فرش نگین مشهد تابان

 
نقد و بررسی

فروشگاه اینترنتی فرشیک با ارائه بهترین و جدیدترین طرح های فرش ماشینی تولید شده خود و همچنین طرح های برندهای کارخانجات فرش ماشینی با پایین ترین قیمت، گام تاثیر گذاری در حذف واسطه در خرید فرش برداشته است. شما با خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرشیک بدون واسطه و با قیمت کارخانه از محصولات فرش کاشان خرید می نمایید.

فرش 700 شانه با دستگاههای تمام اتوماتیک HCP بافته می شود . در حال حاضر که قیمت ، فاکتور اساسی در تعیین خرید مردم می باشد فرش 700 شانه با توجه به طول خاب بالای آن یک انتخاب خوب است. متاسفانه دراین مدل فرش ها برخی از تولیدکنندگان به سفارش بنکداران و فروشندگان فرش اقدام به کاهش وزن فرش تولیدی خود کرده و بعضا از نخ های پلی استر و درصد دار برای تولید فرش 700 شانه استفاده می کنند.

فروشگاه فرشیک با توجه به شناخت خود از شرکتهای تولیدی کاشان فقط فرش های 100 درصد اکریلیک را در سایت به فروش می رساند و نهایت تفاوت فرش های 700 شانه تنوع طرح و نقش است. فرش 700 شانه 9 تا 10 میلیمتر طول خاب دارد بنابراین احساس خوبی در هنگام قدم زدن به روح و جسم منتقل می کند.

فرش 700 شانه طرح شقایق در رنگهای کرم ، سورمه ای و دلفینی همچنین در سایز های 6 متری و 9 متری و 12 متری و قالیچه های 1متری و 2 متری و 3 متری و 4 متری در فروشگاه فرشیک به راحتی با خرید اینترنتی قابل ارائه درب منزل می باشد.

فرش درجه یک و شیک را از فرشیک بخواهید

 
مشخصات
طول تقریبی خاب10mm
سایزبندیدارد
جنس نخ پرز100% اکریلیک هیت ست
جنس نخ پودپنبه
وزن تقریبی 12 متری45kg
شانه700
تراکم طولی2550
دستگاه تولید کنندهHCP x2
تعداد رنگ نخ10رنگ
سایرضد حساسیت
کاربردعمومی

نظرات

محصولات مرتبط:

اخیرا مشاهده شده

مقایسه 0