مبل طوسی با چه فرشی ست می شود

مبل طوسی با چه فرشی ست می شود

مبل طوسی با چه فرشی ست می شود؟

 

در دکوراسیونی با مبلمان طوسی از فرش های شلوغ استفاده کنیم یا خلوت؟

آیا فقط از فرش های مدرن درکنار مبلمان طوسی میتوان استفاده کرد؟

ترکیب فرش سنتی و مبلمان طوسی در کنار هم چگونه است؟

فرش چه رنگی با مبلمان طوسی ست می شود؟

 

اگر مبلمان منزل شما طوسی رنگ است و به دنبال فرشی متناسب با آن می گردید و در انتخاب رنگ فرش به نتیجه ای نرسیده اید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا به همه پرسش های ذهنی شما در این زمینه پاسخ داده شود.

 

رنگ طوسی یکی از پرکاربردترین رنگ‌ها در دکوراسیون های مدرن و امروزی محسوب می شود. به طور کلی این رنگ به همراه رنگ های نقره ای، فیلی، سربی و دودی از طیف های رنگ خاکستری می باشد که تمام این طیف های جذاب اگر در جای درست خود به کار برده شوند می توانند دکوراسیون خانه را دگرگون سازند.

بسیاری از طراحان داخلی رنگ طوسی را پادشاه رنگها در دکوراسیون مدرن می دانند. آنها اعتقاد دارند که بهترین رنگ برای مبلمان که می توان طیف وسیعی از رنگهای دیگر را با آن سِت کرد، رنگ طوسی است.

 

مبل طوسی با فرش چه رنگی ست میشود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مبل طوسی تقریبا با تمام رنگ ها سِت می شود. این از خاصیت های شگفت انگیز رنگ طوسی است. در ادامه به تعدادی از این ترکیب های رنگی که با مبل طوسی رنگ سِت می شود می پردازیم.

 

فرش طوسی

در کنار مبلمان طوسی می توانید از فرش طوسی استفاده کنید با این کار اتاق نشینمن دنجی خواهید داشت. اگر فضای شما نسبتا کوچک است، انتخاب رنگ های کم نور و خنثی می تواند فضا را بزرگتر نشان دهد.

اگر به دنبال یک خانه بسیار مدرن و مینیمال هستید می توانید از فرش هایی با طیف های مختلف از رنگ طوسی استفاده کنید.

باید توجه داشته باشید که استفاده از این فرش ها شاید بعد از مدتی احساس تکراری بودن به شما بدهد. برای آن که فضا از یکنواختی و کسالت خارج شود پیشنهاد ما خرید فرش هایی است که ترکیبی از رنگ طوسی و رنگ های شاد را دارند.

 

فرش طوسی -صورتی

فرش طوسی-صورتی فرش محبوب قشر جوان مخصوصا تازه عروس دامادها می باشد. فرش طوسی- صورتی هم با طرح های کلاسیک وجود دارد و هم طرح های مدرن و اسپرت و هم وینتیج که امروزه طرفداران بسیاری هم دارد.

 

فرش طوسی- زرد 

فرش های مدرن طوسی- زرد در کنار مبل طوسی با کوسن های زرد، انتخابی ژورنالی و خاص محسوب می شود. این فرش ها با طرح های هندسی و یا گل دار زرد در زمینه ای طوسی، بسیار زیبا و چشم نواز هستند و چیدمان خانه تان را مدرن و امروزی می کنند.

 

فرش طوسی- سفید

در کنار مبلمان طوسی می توان از فرشی با ترکیب رنگی طوسی و سفید استفاده کرد. برای خانه های کوچک فرش طوسی و سفید انتخاب مناسبی می باشد. زیرا روشنی سفید در کنار رنگ طوسی به بزرگ تر نشان دادن فضا کمک می کند.

 

فرش طوسی - سبز

رنگ سبز از قدیم الایام به رنگ آرامش معروف بوده است. حال اگر مبلمان طوسی را انتخاب کرده اید، می توانید با انتخاب فرشی به رنگ سبز، آرامش منزلتان را چندین برابر کنید. اما توجه داشته باشید که این ترکیب رنگ باعث ایجاد فضایی رمانتیک و عاشقانه نخواهد شد و تنها برای محیط هایی مناسب است که در آن آرامش حرف اول را بزند.

 

فرش کرم

فرش کرم می تواند به عنوان یک گزینه مناسب برای ست شدن با مبل طوسی مطرح شود. رنگ کرم حال و هوای گرم دارد و فضای سرد رنگ طوسی را متعادل می کند. همچنین با ست کردن مبل طوسی و فرش کرم فضای خانه روشن تر به نظر می رسد.

فرش کرم رنگ را می توانید ساده و یا طرح دار انتخاب کنید. فرش کرم رنگ ساده با مبل طوسی، خانه تان را خلوت تر، دلبازتر و مدرن تر نشان می دهد و فرش کرم رنگ طرح دار با اضافه کردن بافت به دکوراسیون خانه تان، به افزایش انرژی و بالا بردن تنوع بصری کمک خواهد کرد.

 

فرش قهوه ای

فرش قهوه ای به خوبی با مبلمان های مختلف به ویژه مبلمان طوسی رنگ ست می شود. از طرف دیگر، فرش قهوه ای به راحتی با رنگ دیگر وسایل دکوراسیون منزل هماهنگ می شود.

 

فرش با طرح شلوغ در کنار مبل طوسی

اگر شما طرفدار فرش هایی با طرح و نقش نسبتا شلوغ هستید در کنار مبل طوسی نگران شلوغی بیش از حد فضای سالن پذیرایی نباشید زیرا این فرش در کنار مبل طوسی خنثی بسیار تعدیل شده و جلوه زیبایی به نمایش خواهد گذاشت.

 

فرش سنتی در کنار مبل طوسی

اگر مبلمان شما طوسی رنگ است و از طرفی عاشق فرش های سنتی با زمینه قرمز و لاکی هستید، بدون هیچ تردیدی فرش مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این انتخاب بی نهایت شگفت انگیز و جذاب خواهد بود.

فرش های سنتی ایرانی با نقشه های بختیاری و عشایری و قم و کاشان و... در کنار رنگ طوسی انرژی و روح تازه ای را در خانه می دمند. همچنین از فرش های بسیار ساده و تک رنگ قرمز و زرشکی نیز برای ست کردن با مبل طوسی می توان استفاده نمود.

 

 

نوشته شده در تاریخ 1401-06-10 121

دسته بندی

آخرین نظرات

هیچ دیدگاهی نیست

جستجوی بلاگ

برچسب ها

اخیرا مشاهده شده

No products
مقایسه 0